Дистанційне навчання

Технології дистанційного навчання застосовуються відповідно до підпункту 5 пункту 2 розділу ІІІ Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства і науки від 08.09.2020 №1115), для забезпечення освітнього процесу під час надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру, карантину, інших обставин, які об'єктивно унеможливлюють відвідування закладів освіти.

Для організації освітнього процесу під час навчання за технологіями дистанційного навчання в Черкаській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 12 Черкаської міської ради Черкаської області обрано платформу Google Workspace for Education та електронні ресурси Google  Meet, Google Клас, Zoom (рішення педагогічної ради школи від 30 серпня 2022 року протокол № 12, наказ по школі від 31.08.2022 № 80, рішення педагогічної ради школи від 07 листопада 2022 року, наказ по школі від 07.11.2022 №117, рішення педагогічної ради школи від 06 січня 2023 року, наказ по школі від 09.01.2023 № 03).

У разі наявності в учнів медичних протипоказань до занять із комп’ютерною технікою для організації освітнього процесу можна використовувати інші засоби взаємодії учасників освітнього процесу, визначені закладом освіти з повнолітнім або батьками неповнолітнього навчання (одним із них).

Кожний учень та вчитель школи має корпоративний запис на платформі Google Workspace for Education, який можна знайти за посиланнями

Освітній процес під час навчання за технологіями дистанційного навчання відбувається відповідно до розкладу 1-4 класів та розкладу 5-11 класів з дотриманням Санітарного регламенту для закладів загальної середньої та вимог законодавства про освіту та захист персональних даних.

Інструкція для вчителя по роботі з Google Workspace for Education

Інструкція для учнів та батьків по роботі з Google Workspace for Education

Вимоги до організації роботи з технічними засобами навчання (для вчителів)

Рекомендації здобувачам освіти під час навчання з використанням дистанційних технологій